چاپار به روز

ساخت وبلاگ
چکیده : بسم اللهچند سال قبل، ایمیل خیلی کارا بود. وقتی خبری از پیام رسان ها نبود و حتی موبایل هم (آن هم موبا... با عنوان : چاپار به روز بخوانید :

بسم الله

چند سال قبل، ایمیل خیلی کارا بود. وقتی خبری از پیام رسان ها نبود و حتی موبایل هم (آن هم موبایل های ساده) مثل امروز رایج نبود. درست است که امروز کارایی استفاده از ایمیل کم شده و برخی از بر و بچه های نسل جدید حتی شاید ندانند ایمیل چیست؛ اما برای بعضی کارها هنوز ایمیل بهترین یا تنها راه است. شاید اولین ایمیلی که در ایران فراگیر شد، yahoo بود و بعد از آن هم gmail. در این مدت برخی ایمیل های ایرانی هم به وجود آمدند. برخی مربوط به مؤسسه های خاصی بودند و قابل استفاده برای عموم نبودند؛ مثل ایمیل دانشگاه تهران. اما برخی هم عمومی هستند؛ مثل چاپار و میهن میل. سال هاست از این دو استفاده می کنم. مدتی است چاپار (چی میل) هم ظاهرش را شکیل تر و جذاب و زیبا کرده و هم گمانم خدماتش را بیش تر کرده. محیط ایمیل هم کاملاً فارسی است. اگر شما هم هنوز با ایمیل سر و کار دارید، عضویت در چاپار را پیشنهاد می دهم.


chmail.ir


پ.ن. شکر خدا امتحانی که قبلا گفتم به خیر گذشت. اگر حالا کم تر می نویسم، شاید ناشی از بریدن نفس در ماه مبارک باشد! ماه رمضان معمولاً امثال من را بی نظم تر می کند... کاش این تنها بهره مان از این ماه خوب نباشد.

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 25 تير 1397 ساعت: 16:32